Menu

Greve
Hundige Strandvej 218
2670 Greve
Tlf. 4390 0002
E-mail: greve@kjeldskov.dk

Billede af Henrik Kjeldskov
Henrik Kjeldskov
Indehaver
Ejendomsmægler, MDE
Valuation BA / Diplomvaluar
Mail: henrik@kjeldskov.dk
Billede af Mogens Hansen
Mogens Hansen
Indehaver
Ejendomsmægler, MDE
Mail: mogens@kjeldskov.dk
Billede af Stephan Larsen
Stephan Larsen
Salg & vurdering
Mail: stephan@kjeldskov.dk
Billede af Michael Ohm
Michael Ohm
Ejendomsmægler, MDE
Mail: michael@kjeldskov.dk
Billede af Erik Jon Knudsen
Erik Jon Knudsen
Salg & vurdering
Mail: erik@kjeldskov.dk
Billede af Jens Borresø
Jens Borresø
Ejendomsmægler, MDE og Valuar
Mail: jens@kjeldskov.dk
Billede af Maria Hansen
Maria Hansen
Ejendomsmægler, MDE
Projektsalg
Markedsføring
Mail: maria@kjeldskov.dk
Billede af Sine Gammelgaard-Schmidt
Sine Gammelgaard-Schmidt
Erhvervsmægler, MDE
Mail: sine@kjeldskov.dk
Billede af Line Corfix Jensen
Line Corfix Jensen
Ejendomsmægler, MDE & Diplomvaluar
Certificeret Køberrådgiver
Sagskoordinator
Mail: line@kjeldskov.dk
Billede af Helle Bro Sparre
Helle Bro Sparre
Advokatsekretær
Sagskoordinator
Mail: hs@kjeldskov.dk
Billede af Susanne Drott
Susanne Drott
Ejendomsadministrator
Bogholderi
Mail: susanne@kjeldskov.dk
Billede af Julie Hindsgaul Hansen
Julie Hindsgaul Hansen
Trainee
Mail: julie@kjeldskov.dk

Køge
Torvet 19F, 1. sal
4600 Køge
Tlf. 5665 0001
E-mail: koege@kjeldskov.dk

Billede af Henrik Kjeldskov
Henrik Kjeldskov
Indehaver
Ejendomsmægler, MDE
Valuation BA / Diplomvaluar
Mail: henrik@kjeldskov.dk
Billede af Mogens Hansen
Mogens Hansen
Indehaver
Ejendomsmægler, MDE
Mail: mogens@kjeldskov.dk
Billede af Søren Blichfeldt Flening
Søren Blichfeldt Flening
Ejendomsmægler, MDE
Mail: sf@kjeldskov.dk
Billede af Christian De Roepstorff Madsen
Christian De Roepstorff Madsen
Salg & vurdering
Mail: christian@kjeldskov.dk
Billede af Jens Borresø
Jens Borresø
Ejendomsmægler, MDE og Valuar
Mail: jens@kjeldskov.dk
Billede af Maria Hansen
Maria Hansen
Ejendomsmægler, MDE
Projektsalg
Markedsføring
Mail: maria@kjeldskov.dk
Billede af Sine Gammelgaard-Schmidt
Sine Gammelgaard-Schmidt
Erhvervsmægler, MDE
Mail: sine@kjeldskov.dk
Billede af Line Corfix Jensen
Line Corfix Jensen
Ejendomsmægler, MDE & Diplomvaluar
Certificeret Køberrådgiver
Sagskoordinator
Mail: line@kjeldskov.dk
Billede af Helle Bro Sparre
Helle Bro Sparre
Advokatsekretær
Sagskoordinator
Mail: hs@kjeldskov.dk
Billede af Susanne Drott
Susanne Drott
Ejendomsadministrator
Bogholderi
Mail: susanne@kjeldskov.dk
Billede af Julie Hindsgaul Hansen
Julie Hindsgaul Hansen
Trainee
Mail: julie@kjeldskov.dk
BOOK VURDERING
Book vurdering